En
Ar
Ru

آرشیو حضور فیدار قطعه پاسارگاد در نمایشگاه ها

منتشرشده توسط فیدار قطعه پاسارگاد در تاریخ

در این نوشته به خلاصه‌ای از حضور فیدار قطعه پاسارگاد در نمایشگاه های گذشته و مربوط به قطعات یدکی خودرو و نمایشگاه‌های بین‌المللی خودرو می‌پردازیم. اهداف این نمایشگاه‌ها ارتباط متقابل با مصرف‌کنندگان و تولید کنندگان دیگر و همچنین پویایی هر چه بیشتر در خصوص فعالیت شرکت است. این نوشته همچنین تصاوی مربوط به شرکت را در هر نمایشگاه ارائه می‌کند. علاوه بر این، خلاصه‌ای از نمایشگاه برگزار شده را ارائه می‌دهد.

حضور شرکت پاسارگاد در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو (تهران 96)

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو، از نمایشگاه‌های محبوب فعالان این حوزه است که شرکت فیدار قطعه پاسارگاد نیز در آن شرکت داشت.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو ، لوازم و مجموعه های خودرو (آبان 1395)

این نمایشگاه، یازدهمین دوره از نمایشگاه‌های بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو بود که در آبان 1395 برگزار شد.

 

نمایشگاه قطعات و تجهیزات وابسته خودرو اهواز (دی 1394)

نمایشگاه قطعات و تجهیزات وابسته به خودرو در دی 1394 در اهواز برگزار شد. برای یکی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه، می‌توان به ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اشاره کرد. همچنین ارائه آخرین دستاوردها درزمینه تولیدات خودرو و قطعات یدکی را از اهداف دیگر این نمایشگاه می‌‎توان دانست. تصاویری از حضور شرکت فیدار قطعه پاسارگاد را در زیر مشاهده می‌کنید.

نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز (مهر 1395)

شرکت فیدار قطعه پاسارگاد در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز نیز حضور گسترده‌ای داشت. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تبریز برگزار شد و مورد بازدید عموم علاقمندان این حوزه قرار گرفت.

حضور فیدار قطعه پاسارگاد در نمایشگاه مشهد (مرداد ماه 1394)

شرکت فیدار قطعه پاسارگاد در سال 1394 در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور داشت. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی این استان آغاز گردید.  نمونه‌ای از محصولاتی توسط شرکت فیدار قطعه پاسارگاد در نمایشگاه 1394 در مشهد ارائه شد. این نمایشگاه با استقبال بسیار بالای مشتریان و مراجعین در تاریخ 30 مرداد 1394 و در ساعت 23 شب پایان یافت. در زیر تصویرهایی از نمایشگاه مرداد 1394 در مشهد مشاهده می‌کنید.